مصاحبه با مجله حفاظت در رابطه با تولید گیت فروشگاهی

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

mr-salehi1

 

ارسلان صالحی مدیرعامل شرکت انرژیده با اشاره به گیت‌های فروشگاهی و فن‌آوری گیت‌های AM گفت، «تا چند سال گذشته دستگاه‌های این بخش وارداتی بودند و ما نیز واردکننده. بعد از شدت گرفتن تحریم ها و با توجه به پتانسیل شرکت، خودمان به تولید این محصول پرداختیم و توانستیم انحصار این محصول را از دست کشورهای امریکایی و سوئدی در بیاوریم. محصولات ما کاملاً با شرایط فرکانسی و برق ایران سازگاری دارد.»
مهندس صالحی تصریح کرد: «دستگاه‌های سری ENGUARD دارای فن‌آوری پردازش سیگنال هستند که باعث شده امکانات و قابلیت‌های زیادی به دستگاه اضافه شود. از جمله قابلیت تطبیق با سایر دستگاه‌های مشابه و حساسیت کم نسبت به نویز محیط، قابلیت انعطاف در نصب و قابلیت اتصال به کامپیوتر و انجام تنظیمات پیشرفته در محیط نرم‌افزاری کاملاً فارسی را دارا است. در این دستگاه از فن‌آوری‌های جدید استفاده شده و قابلیت اخذ مجوزهای رادیویی و استانداردهای سطح اروپا را دارد.»
مدیرعامل شرکت انرژیده اظهار کرد: با توجه به قابلیت‌های سیستم‌ها، می‌توان گفت که جدیدترین فن‌آوری روز دنیا در آنها به کار رفته است. مهندسان مجرب شرکت نیز به طور مداوم به دنبال ارتقا سطح کیفی این دستگاه‌ها می‌باشند. به دلیل اینکه تمام قطعات دستگاه در ایران تولید می شود قیمت آن نسبت به نمونه‌های مشابه اروپایی بسیار پایین‌تر است. مشتریانی که از این دستگاه استفاده کرده‌اند، رضایت کامل داشته و شرکت‌های فعال در این زمینه جهت اخذ نمایندگی و توزیع این دستگاه‌ها رقبت زیادی نشان داده‌اند.
وی ادامه داد: «با توجه به سطح علمی و دانشگاهی ایران در رشته الکترونیک، پتانسیل لازم جهت ورود تولید کننده‌های ایرانی به بازار رقابت جهانی وجود دارد. بنابراین امید می‌رود که با حمایت‌های دولت، شاهد افزایش تولید محصولات در بازار داخلی و بین‌المللی باشیم. اگر تولیدکنندگان ایرانی به یکدیگر به چشم رقیب نگاه نکنند و تنها به فکر متحد شدن جهت رقابت با شرکت‌های واردکننده و محصولات خارجی باشند، در آینده شاهد رشد و بالندگی این عرصه خواهیم بود.»

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *