گیت دزدگیر فروشگاهی

آیا به دنبال بهترین گیت فروشگاهی هستید؟

گیت یا دزدگیر فروشگاهی یا سیستم نظارت الکترونیکی کالا EAS  چند سالی است که در کشورهای مختلف و از جمله ایران به عنوان یک سیستم ضد سرقت فروشگاهی استفاده می شود.
این سیستمها در انواع مختلف گیتهای EM   ،  گیتهای RF  و گیتهای AM و … در بازار وجود دارند و هر یک بنا به نوع محصول و موقعیت فروشگاه استفاده می شوند.
به عنوان مثال گیت های AM برای فروشگاههای با چند ورودی و عرض دهانه ی ورودی زیاد و در فضاهایی که امکان تداخل فرکانسی وجود دارد استفاده می شود ، همچینین این گیتها به دلیل استفاده از تکنولوژی های بروز و سطح بالا دارای ویژگی های متعدد دیگری است که می توانید در قسمت مقالات و صفحه ی اختصاصی گیت AM  آنرا مطالعه  نمائید.

تولید ایران یا سایر کشورها

آنچه این روزها در مورد گیت دزدگیر فروشگاهی در محافل تخصصی و غیر تخصصی  به آن زیاد پرداخته می شود مبدا طراحی و تولید یک گیت فروشگاهی است!
آیا براستی این گیت ها در ایران تولید می شوند یا فقط در کشور مونتاژ می گردند؟
آیا کیفیت ساخت این گیت ها همچون برندهای معتبر دنیا است؟
آیا از نظر علم و دانش متخصصان داخلی توانایی طراحی و تولید این سیستمها را دارند؟

طراحی و تولید در ایران

در پاسخ به سوالات بالا باید عرض کنیم که انواع گیت های فروشگاهی در ایران نیز تولید می شوند و اگر چه هر کدام از آنها دارای مزیت ها و معایب فنی نیز هستند اما باید دانست که راه تولید و خودکفایی راهی است که تمام کشورهای پیشرفته آنرا طی نموده اند و با وجود مشکلات فراوان سعی در برطرف نمودن معایب محصول داشته اند .از آنجایی که در گیت های فروشگاهی قطعاتی مانند میکروکنترلهای پیشرفته که تنها ساخت چند کشور پیشرفته ی دنیا هستند استفاده می شود اینکه بیان کنیم که ۱۰۰ % محصول ایرانی است حرفی گزاف گفته ایم اما از آنجایی که در حال حاضر طراحی و تولید گیت از برد الکترونیکی تا پایه های گیت در کشور انجام می شوند می توانیم با افتخار این دستاورد را یک اقدام مهم و حرفه ای در نظر بگیریم.

در مورد کیفیت ساخت گیت ها باید خاطر نشان کرد که تکنولوژی های بکار رفته در گیت هایی همچون  ENGUARD حتی فراتر از سطح ملی می باشد تا جایی که هیچ یک از گیت های بازار از میکروکنترهای پیشرفته استفاده نمی کنند و حتی قابلیت توسعه نیز ندارند در صورتی که گیت های انگارد تولید شرکت انرژیده با داشتن امکانات حرفه ای دارای امکاناتی چون کنترل دقیق گیت با نرم افزارهای تجت ویندوز و موبایل هستند، همچنین در ساخت آنها از بهترین قطعات موجود در بازار استفاده شده است.

اگر بخواهیم از نظر تخصص نگاهی با دانش کارشناسان طراح ایرانی نمائیم آنچه پرواضح است هوش بالای متخصصان همراه با تجربیاتی که در سالهای مختلف در صنایع گوناگون کشور کسب نموده اند این قدرت به خوبی نمایان است.

آیا گیت دزدگیر فروشگاهی واقعا یک دزدگیر است؟

سیستمهای هشدار دهنده از قبیل گیت فروشگاهی در اصل یک سیستم نظارتی ، هشدار دهنده هستند که ضمن القاء فضای نظارتی در یک فروشگاه وظیفه ی هشدار در مواقع ضروری را نیز بر عهده دارند.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.