[av_productslider categories='149' wc_prod_visible='' wc_prod_hidden='' wc_prod_featured='' wc_prod_additional_filter='' sort='0' prod_order='' items='9' offset='0' columns='3' image_size='woocommerce_thumbnail' autoplay='no' interval='5' alb_description='' id='' custom_class='' template_class='' av_uid='av-knzw0map' sc_version='1.0']

گیت فروشگاهی AM

گیت های فروشگاهی AM توسط مهندسین مجرب شرکت انرژیده و با بکارگیری جدیدترین فناوری های روز دنیا طراحی و تولید شده اند .این سیستمها از تکنولوژی AM که از موثرترین روشها  از نظر کارایی و حساسیت به نویز می باشد بهره برده و همچنین در مدارهای الکترونیکی این سیستم از روش های مختلف کاهش نویز از جمله فناوری DSP-BASED DIGITAL FILTERING  استفاده شده است.

کاهش حساسیت به نویز

نتیجه به کارگیری تکنولوژی های جدید در گیت های AM ، کاهش حساسیت به نویز و کاهش تاثیر پذیری نسبت به محیط و همچنین سرعت عملکرد بسیار بالای این دستگاه نسبت به نمونه های ساخته شده خارجی می باشد.

قرار گرفتن برد درون پایه های دستگاه

از ویژگیهای منحصر به فرد گیت های AM نسبت به سایر نمونه های داخلی و خارجی،قرارگرفتن برد الکترونیکی درون پایه های خود دستگاه است که باعث کم حجم شدن دستگاه و راحتی در نصب و زیباترشدن محل نصب می باشد.

فاصله پوشش دهی بالا

یکی از مواردی که گیتهای فروشگاهی AM را از گیت های  RF متمایز می سازد فاصله ی پوشش دهی بالاست که این مورد برای فروشگاههای با چند ورودی و نیز دارای ورودی های با عرض بالا بسیار مهم می باشد .

eas gate shop am multi

گیت فروشگاهی مولتی
am

مدلهای متنوع

با توجه به شرایط مختلف هر فروشگاه از نظر طراحی و موقعیت قرارگیری دربهای خروجی ، مدلهای مختلف گیت فروشگاهی از نظر تعداد و شیوه ی نصب طراحی و تولید می شوند.

در این بین گیت های AM  در سه مدل زیر قابل سفارش و خرید می باشد:

  1. گیت فروشگاهی AM مدل کارن

  2. گیت فروشگاهی AM مدل ماکان

  3. گیت فروشگاهی AM  مدل کیان

جهت اطلاع دقیق تر از ویژگیهای هر کدام از مدلهای فوق می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.