تگ گیت فروشگاهی

گیت فروشگاهی EM

گیت های EM یا سیستمهای الکترومغناطیس
Electro-magnetic systems

این تگ ها از یک نوار فلزی آمورف (metglas) دارای یک مقدار اشباع مغناطیسی بسیار پایین ساخته شده است. به جز تگهای  دائمی، این نوار نیز با یک نوار از مواد فرومغناطیس با یک میدان اجباری محدود (مغناطیسی “سختی”) پوشانده شده است.
فرایند تشخیص را می توان توسط سنجش هارمونیک ها  و مجموع و یا تفاوت سیگنال تولید شده توسط واکنش مغناطیسی غیر خطی از مواد زیر مخلوطی از فرکانس پایین (در ۱۰ هرتز تا ۱۰۰۰ هرتز) میدان مغناطیسی به دست آورد.

تگ گیت فروشگاهی

تگ em

فعال سازی با مغناطیس زدایی

هنگامی که مواد فرومغناطیس مغناطیسی شده اند، آن نوار فلزی آمورف اشباع شده را تحت تاثیر قرار می دهد ، جایی که هارمونیک های نه چندان بلند تولید می شوند.بنابراین غیر فعال کردن این  تگها با مغناطیس انجام می شود.برای  فعال سازی نیز نیاز به مغناطیس زدایی می باشد.

یک سیستم مناسب برای امانت کتاب

این سیستم (گیت امنیتی کتابخانه)برای اقلام در کتابخانه ها زمانی که تگها در هنگام قرض دادن می توانند غیرفعال شوند و در هنگام بازگشت (اقلام )فعال سازی مجدد شوند مناسب می باشد. این همچنین برای کالاها در فروشگاه های خرده فروشی، با توجه به اندازه کوچک و بسیار کم هزینه از برچسب ها (Tattle-Tape) مناسب می باشد.

 جایگزین EM SYSTEM

استفاده از سیستم های الکترو مغناطیسی دیگر درمحیطهای خرده فروشی غذایی یا پوشاکی معمول نیست، در این فضاها سیستمهای فرکانس رادیویی (گیت های RFسیستمهای AM و یا حتی پلتفرمهای RFID جایگزین شده است.

این فناوری هنوز در محیط کتابخانه که در آن نیاز به غیر فعال کردن و فعال کردن دوباره برچسب ها یک ضرورت است محبوب  می باشد، همچنین  با این حال پلتفرمهای RFID در ۱۰ سال گذشته طیف گسترده تری از کاربردهای مختلف را به دست آورده اند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.